logo stránky
menu
logo

Podpořili nás

logo

PHP servis
TOPlist
Návrat k velké řece

Dnešní den trávily naše týmy ve sportovním duchu. Turnaje ve vybíjené se vždy těší velké oblibě a ne jinak tomu bylo i dneska. Důležitá utkání, která jsme sehráli, některému z týmů pomohou, některému zase ne. Ale to je ve sportu obvyklé.

Po obědě zavítali do našich tábořišť stánkaři, otevřeli kiosek a dali nám možnost utratit nějaké ty krejcary.

Odpoledne se naše týmy opět vypravily lesem k velké řece. Tentokrát byl cíl naší cesty pečení placek v přírodních podmínkách a to na vlastnoručně postavených kamenných pecích. Oheň se podařilo rozdělat a když se rozplynul kouř, bylo vidět i na topeniště a pečící kameny. Vše se podařilo a placky chutnaly výtečně. Někteří z nás neodolali pokušení vykoupat se v řece a tak se nám dnešní teplý den doby ledové opět vydařil.

V průběhu večerního získávání žaludů se za oplocením tábořiště objevilo již dříve zmiňované zvíře. Zpovzdálí sledovalo dění uvnitř areálu, po chvíli ztratilo zábrany a odvážilo se přijít o něco blíže. Bez jakýchkoli pochybností ho lze označit za veverku. Více zatím nevíme, neboť křik některých našich členů ho vyplašil a zahnal zpět do pralesa.

 

FOTOGALERIE

Pece u velké řeky
Pece u velké řeky

Diskuse
dolní pruh
Tento web vytvořil Mezkuleta. Kopírování je zakázáno s výjimkou povolení autora.