logo stránky
menu
logo

Podpořili nás

logo

PHP servis
TOPlist
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO ČLENY EXPEDICE

Dobrodružství, kamarádství, archeologie, středověk. To vše poznáte jako členové vědecké expedice „ARCHEO 2011“ při plnění super tajného úkolu,který má pracovní jméno „Po stopách…???..“.Dopředu Vám mohu prozradit jen to, že výpravu a expedici dal dohromady archeolog DOCTOR Huležok. Možná budete znát jeho méně slavného bratrance Jonese, jehož život zachytil nějaký režisér Spielberg. Ale oba mají dobrodružství v krvi, takže lze očekávat, že Expedice ARCHEO 2011 bude pěkné rodeo a zřejmě o nebezpečí nebude nouze.

Ale co Vám jako možným členům expedice prozradit je to, že archeologovi Huležokovi od včerejška pomáhá s přípravou vědecký tým v čele s inženýrkou Aniřijou a docentkou Anitramou a něco se proslýchá o nějakém pokladu. Pokud si dáme dohromady dvě a dvě, zjistíme že……

Tajný úkol a objevení mnoha stop + DOCTOR Huležok a dobrodružství + poklad = bláznivé zážitky.

Tak tedy oslovuji Tě jako nejvhodnějšího uchazeče, který zvládne dobrodružství a nástrahy naší expedice. Upozorňuji tě, že zbabělost a nuda nemá u nás místo, ale jedna věc je jistá – zisk z naší expedice dělíme rovným dílem! Pokud máš zájem, neváhej a přijď a přihlas se do naší expedice, protože ta má pouze 148 členů + nějaké to zvíře.

Sraz u autobusu je v pondělí 11.7.2011 v 16:30 hod. - autobusové nádraží v Březové u Sokolova

Ke svým rodinám se vrátíte v pátek 22 .7.2011 ve 12:30 hod. - autobusové nádraží v Březové u Sokolova

Pokud je někdo z větší dálky a chtěli by jste odvézt děti rovnou z tábora –spojte se s námi prosím telefonicky abychom se domluvili.

- telefonní kontakty v průběhu tábora :

Jiřiina Gogolová – 606/516 633, 731/177 543
Martina Nemethová – 602/884 184


- poštovní adresa: LDT Kořen, Kořen 64, 349 52 Konstantinovy Lázně

- s ohledem na stavbu programu nejsou povoleny žádné návštěvy tábora a zároveň je zakázán provoz mobilních telefonů.
- v táboře je možnost zakoupení nanuků, sušenek a jiných dobrot.
- připomínka: U autobusu je nutné odevzdat kopii kartičky zdravotní pojišťovny dítěte a list účastníka (v případě, že jste je nezaslali s přihláškou)

- Internetová adresa: www.taborybrezova.org - je možné zde zanechat dětem vzkazy – budou jim předány. Přístup k počítači děti ovšem mít nebudou.

- Při odjezdu je možné si předem objednat DVD s fotkami z celého tábora – cena 50,-Kč

- Prosíme Vás o kontrolu dětí, před odjezdem na tábor, zda nemají vši. V případě,že je u dětí zjistíme, budou poslány domů.

archeologové
Jiřina Gogolová a Martina Nemethová
Diskuse
dolní pruh
Tento web vytvořil Mezkuleta. Kopírování je zakázáno s výjimkou povolení autora.