logo stránky
menu
logo

Podpořili nás

logo

PHP servis
TOPlist
Anglie

Poslední přejezd do deštivé Anglie proběhl bez větších problémů. Už od samého rána nás čekalo jedno překvapení za druhým.

V rámci táborové olympiády jsme měli možnost vyzkoušet si, jaké máme postřehové schopnosti, sportovní nadání nebo fyzickou zdatnost.

Poté se naše týmy odebraly na velké písčité pláně, kde hledaly spadlé hvězdy a z nich skládaly určitá souhvězdí. Následovala slepá mapa světa, ve které bylo třeba vyznačit státy a trasy, které naše týmy během svých cest absolvovaly.

Poslední soutěže jsou za námi a my se nacházíme před klubem, ve kterém byla před několika dny uzavřena ona pověstná sázka. Naši lordi sedí u stolku a my bedlivě sledujeme hodiny, které odpočítávají čas do konce termínu. Pan Fog ještě není přítomen. 4, 3, 2, 1, 0 - a je to tady. Otevírají se dveře a do klubu vchází Willy Fog. Ale už je pozdě. Pan Fog uznává, že sázku prohrál a vyplácí prohranou sumu.

Na závěr vyhlašuje vítězný tým celé soutěže, který prošel nejlépe všemi nástrami cesty. Jako poděkování pozval pan Fog všechny členy týmů na taneční párty.

Večer se nám vydařil. Zazněla poslední píseň, uronily se poslední slzy a nyní už ležíme ve svých postelích. Ráno zbývá zabalit si své věci a hurá domů.

 

FOTOGALERIE


Setkání v klubu
Setkání v klubu
Diskuse
dolní pruh
Tento web vytvořil Mezkuleta. Kopírování je zakázáno s výjimkou povolení autora.